پیام تبریک شهرداری و شورای اسلامی شهر جویبار به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال بانوان شهروند جویبار در مسابقات لیگ سوم کشور و صعود به لیگ دسته دوم فوتسال بانوان کشور .

دسته: آخرين خبر , سرتیتر اخبار , فرهنگي
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۸ آبان ۱۳۹۸

پیام تبریک شهرداری و شورای اسلامی شهر جویبار به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال بانوان شهروند جویبار در مسابقات لیگ سوم کشور و صعود به لیگ دسته دوم فوتسال بانوان کشور .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جویبار دکتر همت محمد نژاد شهردار و محمد فقیه رئیس شورای اسلامی به نمایندگی از سایر اعضای شورای اسلامی شهر جویبار در پیامی مشترک قهرمانی غرور آفرین بانوان فوتسالیست جویباری در مسابقات لیگ دسته سوم و صعود به لیگ دسته دوم کشور تبریک گفتند.در پیام تبریک آمده است:

با کمال مسرت، قهرمانی تیم فوتسال بانوان شهروند جویبار در سطح

مسابقات لیگ دسته سه کشور و صعود به لیگ دسته بالاتر با مربیگری سرکار خانم زهرا مدانلو که برای اولین بار در تاریخ ورزش بانوان جویبار صورت گرفته است به کادر مربیگری ، بازیکنان و عموم شهروندان جویباری تبریک عرض می نمائیم . همواره شنیدن خبر موفقیت های عزتمندانه و غرورآفرین فرزندان این شهر در مسابقات ورزشی و سایر عرصه ها که دل مردمان شهرستان جویبار را شاد می کند موجب خوشحالی اینجانبان می شود.

رجا واثق داریم این قهرمانی ها که با زحمات بی دریغ شیر دختران جویباری شکل گرفته است تداوم خواهد داشت . گفتنی است تیم فوتسال بانوان شهروند جویبار بدلیل مشکلات مالی و اسپانسر ، در لحظات آخر قصد انصراف از شرکت در مسابقات پیش رو داشته است که با ورود و حمایت های بی دریغ شهردار ساعی جویبار دکتر همت محمد نژاد و اعضای شورای اسلامی شهر جویبار مقدمات شرکت و اسکان شیر دختران جویباری در این مسابقات فراهم شد.گفتنی است مراسم استقبال و تجلیل از این شیر دختران جویباری توسط شهرداری و شورای اسلامی برگزار خواهد شد .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جویبار


نوشته شده توسط:روابط عمومي شهرداري جويبار - 318 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: