خلاصه ای از بیانات شهردار در اولین همایش نخبگان شهر جویبار

دسته: آخرين خبر , سرتیتر اخبار
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۸

اولین همایش تجلیل از نخبگان جویبار برگزار شد شهردار جویبار از تایید و ابلاغ بودجه برای محور جویبار به کوهی خیل خبر داد

اولین همایش تجلیل از نخبگان علمی ،ورزشی،اقتصادی شهر جویبار با حضور مسئولین استانی ،شهرستانی و آیت الله معلمی نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری در سالن ارشاد جویبار برگزار شد.

در این همایش دکتر محمد نژاد طی سخنانی نخبگان را جز برند های شهر توصیف نمود و ازهمگی پیشبرد و پیشرفت امور شهر را خواستار گردید.

وی از تایید و ابلاغ بودجه سه میلیاردی برای شهر جویباردر مدت کوتاه مسئولیت خود  و اعلام کرد با پیگیری های انجام شده موفق به دریافت  مجوز چند بانده کردن محور جویبار کوهیخیل شد و به زودی این پروژه استارت خواهد خورد.

وی همچنین از فاز اول ساماندهی جمعه بازار ، احداث کانال در خیابان جمعه بازار و دریافت اعتبار برای این مکان خبر داد و اعلا کرد به زودی مشکل آبگرفتگی ورودی جمعه بازار رفع خواهد شد.

شهردار جویبار در ادامه صحبت های خود تشکر ویژه ای از اعضای محترم شورای شهر جویبار کردند که با همکاری در این مدت توانست مشکلات شهر را شناسایی و اقدام لازم را انجام دهد.

دکتر  محمد نژاد شهردار ادامه داد آغاز رنگ آمیزی میادین و سطح شهر شروع شده است و نورپردازی هم به زودی انجام خواهد شد وی بیان کرد از چند روز گذشته آسفالت کوچه ها و خیابان ها در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار جویبار در پایان صحبت های خود ضمن تشکر از همکاران شهرداری که با همدلی و انسجام پیگیر کارهای  اداره هستند آینده خوبی را برای شهر جویبار پیش بینی کردند.


نوشته شده توسط:روابط عمومي شهرداري جويبار - 479 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: