پایان سومین ماه حضور دکتر همت محمد نژاد در جویبار شهردار جویبار با شعار بیست ماه بیست پروژه

دسته: آخرين خبر , اسلايد بالا , سرتیتر اخبار , گزارش تصويري
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ آذر ۱۳۹۸

دکتر محمد نژاد شهردار جویبارامروز سومین ماه حضور خود را در جویبار به پایان رساند و با اقدامات عمرانی ، فرهنگی و خدماتی در شهر نشان داد بدون حاشیه و چراغ خاموش هم می تواند برای مردم خالصانه کار کرد.

محمدنژاد ابتدا بعد از حضور در شهرداری با آنالیز کارمندان ،مسئولین واحدها و مهره چینی خود آرامش را به اداره برگرداند و با حضور تمام وقت در شهر پیگیر کارهای عمرانی و خدماتی شد.

اجرای اولین مراسم تجلیل از نخبگان شهر جویبار ،جشن روز مازندران و برنامه جنگ دو روزه رادیو جوان می توان از اقدامات فرهنگی در سه ماه حضورش نامبرد.

همچنین احداث میدان آزادگان ،بلوار خزر،طراحی و شروع پروژه میدان شهید ذبیحی، آسفالت خیابان و کوچه ، رنگ آمیزی و نورپردازی شهر ، تامین بودجه برای چهار بانده کردن محور جویبار به کوهی خیل ، پیگیری و تامین بودجه برای موزه کشتی و همچنین ساماندهی جمعه بازار را می توان از مهمترین کارهای عمرانی وی بیان کرد .

شهردار جویبار همچنین در کنفرانس مطبوعاتی خود که با حضور خبرنگاران شهرستانی و استانی برکگزار شد شعار بیست ماه بیست پروژه را بیان کرد و اعلام کرد قطعاً در هر ماه یک پروژه افتتاح خواهد شد و تمام تلاش خود را می کندتا جویبار روی ریل توسعه قرار دهد.

یکی از نقاط قوت شهردار جوان جویبار را حضور تمام وقت در شهرداری و شهر می توان اعلام کرد.

 


نوشته شده توسط:روابط عمومي شهرداري جويبار - 416 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: