آئین کلنگ زنی محور جویبار به کوهی خیل بنام سردار شهید سلیمانی صبح امروز انجام شد.

دسته: آخرين خبر , اسلايد بالا , تصوير روز , سرتیتر اخبار , گزارش تصويري
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

همت محمد نژاد شهردار جویبار امروز دوشنبه در آئین کلنگ زنی محور جویبار به کوهی خیل با نام سردار سلیمانی و با حضور رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران، اسد فرماندار جویبار ، اعضای شورای شهر و رضیان نماینده مجلس و سایر مسئولین شهری و استانی انجام شد، اظهار کرد:

تعریض محور جویبار به کوهی خیل با همکاری شهرداری جویبار ،شهرداری کوهی خیل و اداره راهداری بصورت مشترک در حال انجام است.

وی با گرامیداشت یاد شهدا ،امام (ره) و دهه فجر خاطرنشان کرد : جویبار در ریل توسعه و پیشرفت هستند و در این راستا حرکت رو به رشدی خواهیم داشت.

شهردار جویبار افزود : در مدت ۵ ماه ماهه حضورم در جویبار با همانگی شورای شهر جویبار اتفاقات خوبی در جویبار رقم خورده است بطوریکه از حدود ۵۰۰ کوچه و خیابان آسفالت نشده با توجه به ضعف شهرداری ها در مقوله بودجه تاکنون ۳۰ کوچه به هزینه ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آسفالت شده است.

محمد نژاد ادامه داد : روند آسفالت در سال ۹۹ نیز ادامه دارد و در مقوله تفکیک زباله و پسماند نیز سوله ای قبل از عید افتتاح می شود.

وی گفت :میدان سپاه تا آزادگان به طول هزار و ۳۰۰ متر رفیوژ،تعریض و آسفالت با بودجه ای بالغ بر ۶ میلیارد ریال که با حمایت رئیس سازمان  برنامه و بودجه انجام و ۳ میلیارد تومان نیز برای محور سردار سلیمانی در نظر گرفته شد که این پروژه به صورت رسمی کلنگ زنی و روشنایی رفیوژ آن در دستور کار قرار گرفته که از وسط ۴ بانده می شود و در سال آینده در هفته دولت این محور افتتاح خواهد شد.

شهردار جویبار با تاکید بر اینکه محور جویبار به کوهی خیل به دریا متصل می شود افزود:اتمام این محور باعث رضایتمندی مردم خواهد شد ، برآورد این محور ۱۰ میلیارد ریال است که از معاون عمرانی خواستار حمایت هستیم.

مهدی رازجویان معاون هماهنگی عمرانی  استانداری مازندران نیز در این افتتاحیه با اشاره به اینکه پروژه های خوبی در شهرستان جویبار رقم خورده است ، اظهار کرد: شهرستان جویبار قابلیت کشاورزی و گردشگری زیادی دارد و از این رو پروژه ها باید در مسیر گردشگری و رونق این شهر بهره برد.

وی افزود:این پروژه ها باید در زمان بهره برداری اعلام شده به سرانجام برسد اما یکی از مهمترین خصایص این پروژه نامگذاری این پروژه به نام سردار سلیمانی بود.

معاون هماهنگی عمرانی استانداری مازندران گفت:همه ما یک قاسم سلیمانی هستیم و به همین جهت این بلوار به این نام نامگذاری شد. رازجویان همچنین در مورد اعتبار این پروژه خاطرنشان کرد:مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اوراق به شهرداری جویبار و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای شهرداری کوهی خیل در نظر گرفته شده است و اعتبار کل پروژه نیز ۱۰ میلیارد تومان است.

وی گفت:پروژه توسط پیمانکار آغاز و پس از پیگیری های لازم انجام و تخصیص اعتبار محقق شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ادامه داد: حد فاصل بین دو شهر نیز توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل پایانه ها انجام می شود تا اتصال دو شهر نیز محقق شود.

رازجویان در مورد زمان اتمام پروژه نیز یادآور شد:فاز یک این پروژه در هفته دولت سال ۹۹ به            بهره برداری می رسد.

 


نوشته شده توسط:روابط عمومي شهرداري جويبار - 417 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: