فراخوان  جویباریهای سراسرکشور برای توسعه شهر جویبار

دسته: سرتیتر اخبار
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۶

 

فراخوان

 جویباریهای سراسرکشور برای توسعه شهر جویبار

 

شهرداری جویباربا هدف بهره گیری از ظرفیت صاحبان اندیشه در حوزه های مختلف در جهت توسعه شهری اقدام به  فراخوان ازجویباریهای سراسر کشور برای توسعه شهر جویبار نموده است .

علی یاری شهردار جویبار، از جویباریهای سراسر کشور خواست  شهرداری جویبار را برای توسعه همه جانبه یاری کنند.

شهرداری جویباربا هدف بهره گیری از ظرفیتهای نخبگان و صاحبان اندیشه در راستای توسعه شهری، با شعار  “یک گام برای توسعه و شهروند محوری  از همشهریان عزیزنخبگان،صاحبان طرح  که در بخشهای مختلف اجرایی در سراسر کشور فعالیت میکنند درخواست دارد  به منظور  بهره گیری و استفاده از تجربیات و تخصص نخبگان در مدیریت شهری  در زمینه های شهر سازی، عمران، و فرهنگی اجتماعی  با هدف نگاه نو به امر سازندگی و آبادانی یک شهر، دعوت به همکاری می نماید.

 

توسعه و پیشرفت شهر جویبار، باکمک و همدلی، همکاری و مشارکت نخبگان و احترام به صاحبان فکر و اندیشه میسر است .

لذا همدلی  و مشارکت همه جانبه در مدیریت شهر جویبار، موجبات توسعه  وآبادانی  را فراهم می کند و برای تحقق اهداف و آرمان های توسعه شهری، با مشارکت تمام اقشار و به منظور بهره گیری از تخصص، تجربه و نقطه نظرات صاحبان فکر و اساتید در حوزه های مختلف، در جهت اعتلا و آبادانی جویبار محقق می شود.

از همه صاحبان اندیشه ومدیران اجرایی جویباری که در سراسر کشور مشغول به فعالیت می باشند درخواست می شود که با حمایت های همه جانبه شهرداری جویباری را برای آبادانی پایتخت کشتی ایران حمایت کنند.

 

 

علی یاری سراجی

شهردار جویبار

 


نوشته شده توسط:روابط عمومي شهرداري جويبار - 470 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: