متن تبریک شهردار به مناسبت روز روابط عمومی

دسته: آخرين خبر , تصوير روز , روابط عمومي , سرتیتر اخبار , گزارش تصويري
بدون دیدگاه
جمعه - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

دکتر همت محمد نژاد شهردار جویبار طی پیامی روز روابط عمومی را تبریک گفت

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

در دنیای امروز بدون شک روابط عمومی و تبلیغات به عنوان یک صنعت مهم و کارآمد به مدد مجموعه‌های مختلف آمده تا بتوانند عرضه خدمات و محصولات خود را مدیریت کرده و اطلاع‌رسانی خوبی در بستر این صنعت با روش‌های مختلف به مردم داشته باشند.

رسانه و روابط عمومی امروز فرصتی است تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های شگرف و کارآمدی آن بتوان رویکردهای مختلف را به جامعه عرضه و بازخورد آن را دریافت کرد.

دنیای امروز دنیای روابط عمومی، ارتباطات و تبلیغات است و از این بستر به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

روابط عمومی و ارتباطات، سازوکار مهم همدلی و همزبانی مردم و سازمان است و کارگزاران روابط عمومی باید مردم داری و مردم مداری را  سرلوحه کار خود قرار داده و برای کسب تفاهم، هوشمندانه و سخت کوشانه تلاش کنند.

روابط عمومی در سازمان‌ها نقش یک بازوی مشورتی دارد که این فرصت را به هر مجموعه می‌دهد تا خدمت و وظایف خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی استفاده کند.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را  به مدیران، کارشناسان، همکاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش این بخش خصوصا فعالان این حوزه در مدیریت شهری تبریک و تهنیت عرض کرده، امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.

همت محمد نژاد شهردار جویبار

 


نوشته شده توسط:روابط عمومي شهرداري جويبار - 513 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: